Pamlskovník na míru

Už Vás nebaví táhnout se s piškoty, granulemi a dalšími pamlsky po kapsách? Udělejte si radost praktickou kapsičkou unikátního designu, která potěší i ty nejnáročnější z Vás. Ideální dárek pro chovatele psů, koní a jiných domácích mazlíčků.

Kvalitní česká výroba zaručující perfektní vzhled a funkčnost našeho pamlskovníku, osloví každého chovatele, který hledá spolehlivé produkty pro své zvířecí mazlíčky. Tento produkt je vyrobený z nylonu se speciální hydrofobní úpravou. Díky variabilnímu použití je vhodný na výcvik zvířat, na túry, dogtrekkingy či výstavy. Velikost pamlskovníku je 10x12 cm, přichycení pomocí nylonového poutka nebo karabinou k opasku, kalhotám či batohu, horní část je možné stáhnout šňůrkou.

Chcete si navrhnout pamlskovník sami? To u nás není problém! Je možné vybrat si barvu pamlskovníku, barvu výšivky i motiv výšivky tak, aby pamlskovník byl naprosto podle Vašich představ.

Nejprodávanější

pamlskovnik na miru 001
Pamlskovník na míru
Na dotaz
702/BIL
 
450 Kč
1 položek celkem
pamlskovnik na miru 001
450 Kč

Pamlskovník na míru Už Vás nebaví nosit piškoty, granule a další pamlsky po kapsách a zároveň chcete vlastnit originální pamlskovník přesně podle Vašich představ? Pak jste v...

702/BIL