Měšce na drobné - ke křtu

Chcete své blízké obdarovat originálně?

Pak je náš měšec tím pravým! U nás můžete originálně obdarovat i na křest. Stačí si vybrat z naší široké nabídky produktů,

Nevybrali jste motiv, který jste hledali? Nevadí. ZDE si můžete nechat měšec ušít přesně podle Vašich představ.

Nejprodávanější

7 položek celkem
krest
Tip
189 Kč

Měšec na drobné se zlatou výšivkou holubice. Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této slavnostní události.  

813
ke krtu 2
Tip
189 Kč

Měšec na drobné ke křtu s výšivkou holubice. Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této slavnostní události.    

816
křest
Tip
189 Kč

Měšec na drobné ke křtu s holubicí - karabina Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této slavnostní události.    

2172
ke křtu
Tip
189 Kč

Měšec na drobné s karabinou ke křtu s výšivkou Aděla . Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této slavnostní události.      

2169
mesec ke křtu andel
Tip
189 Kč

Měšec na drobné s výšivkou anděla. Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této slavnostní události.        

3288
krest holubice upr
Tip
189 Kč

Měšec na drobné s výšivkou holubice. Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této slavnostní události.      

3285
křest holubice
Tip
189 Kč

Měšec na drobné s karabinou - výšivka  „holubice” Darujte peníze originálně ♥ v podobě měšce na peníze nebo šperky k této životní události.    

2175